عشق (دل نوشته ی فاطمه 2)

یه عشق پاک و بی هوس میخوام

که عاشق رسیدنم نه ،بودنم باشه

که خواستار تنم نه،دلم باشه

ولی افسوس...

 که با رویا باید زندگی کرد.

 

/ 12 نظر / 62 بازدید
نمایش نظرات قبلی
باغ تنهایی

من واژگان را به بازی نمی‌گیرم, من اسیر بازی واژگانم من واژگونم !!! من واژگون واژگانم ..... در آغوشم بگیر ! دل پائیزی من کمی‌ بهار می‌خواهد ! در آغوشم م م م م م م م بگیر ر ر ر ر ر ر ر !!

محمد صامت تقی زاده

پارسایى شیفته و مرید شخصى بود، به گونه اى که از فراق او صبر و قرار و توان گفتار نداشت ، هر اندازه در این مورد سرزنش مى دید و تاوان مى برد، از عشق و علاقه اش به او نمى کاست و مى گفت : کوته نکنم ز دامنت دست ور خود بزنى به تیغ تیزم بعد از تو ملاذ و ملجاءیى نیست هم در تو گریزم ، آر گریزم او را سرزنش کردم و گفتم : ((چه شده و چرا هواى نفس فرومایه ات بر عقل گرانمایه ات چیده شده است ؟)) او مدتى اندیشید و سپس ‍ گفت : هر کجا سلطان عشق آمد، نماند قوت بازوى تقوا را محل پاکدامن چون زید بیچاره اى اوفتاده تا گریبان در وحل

محمد صامت تقی زاده

فروغ فرخزاد: "در این شهر صدای پای مردمی است که همچنان که تو را میبوسند طناب دار تو را میبافند . مردمی که صادقانه دروغ میگویندو خالصانه به نو خیانت میکنند. در این شهر هر چه تنهاتر باشی پیروزتری.!!!!"

آریا

درباره تولدش حكایت شگفت‏انگیزی نقد می شود

نجواگرصبح

سلام دوست عزیز شعرخیلی زیبا بود واقعا لذت بردم [گل][گل]

parisa

شلام آپیدم یدوبیا ....

عاشق کوهستان

سلام عزیز[گل][دست] نماز و روزه هاتون قبول خدا کند در ما عشقی پیدا شود به مجموع قرآن و عترت ، تا اولا" بتوانیم یگانگی قرآن و عترت و معجون مرکب از آن دو را بیابیم . ثانیا" در مقام پیروی و عمل ، با توجه به آن دو و بر محور آن دو ، طواف عاشقانه بنمائیم و بدانیم که آنها از هر معشوقی بیشتر شایسته ی عشق ورزی هستند .

سامان

سلام فاطمه جون خوبی [لبخند] ببخشید که دیر به دیر بهت سر میزنم [ناراحت] راستی اگه با تبادل لینک موافقی منو با اسم تنهاترین تنها لینک کن بعد بگو با چه اسمی لینکت کنم فدات خدا حافظ [قلب][ماچ]